mars 18, 2017

Opieka nad dzieckiem

Dla osób z aktualnym karnetem, oferujemy możliwość pozostawienia dziecka pod opieką niani. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnej niani zajmującej się dzieckiem w domu. Tutaj, dzieci mają możliwość spędzenia czasu w specjalnie dla nich przygotowanym otoczeniu, pełnym atrakcji i bezpiecznym. Ważny jest też fakt, że pozostawiając dziecko w naszym klubie, zapewnia się mu kontakt z innymi dziećmi, w podobnym przedziale wiekowym.

 

Przygotowaliśmy kilka wersji opieki nad dzieckiem:

  1. Opieka jednorazowa – 1 godzina, 10zł

Możliwość pozostawienia dziecka na 1 godzinę w klubie dla rodzin pod opieką niani. Po upłynięciu 1 godziny, w przypadku spóźnienia rodzice po odbiór dziecka, naliczane kolejne 10zł.

  1. Opieka jednodniowa – 50zł

Możliwość pozostawienia dziecka w klubie na jeden dzień, od godziny 8 do 17. Cena jest stała, niezależnie od czasu, który dziecko przebywa pod opieką pracowników klubu Coolka.

  1. Pakiet miesięczny – 400zł

Możliwość wykupienia pakietu, pozwalającego korzystać z opieki nad dzieckiem w sposób nielimitowany w wybranym miesiącu kalendarzowym.

 

Aby pozostawić dziecko pod opieką niani w klubie Coolka, należy wypełnić odpowiedni formularz (dostępny na miejscu).

 

Jak wygląda opieka nad dzieckiem w klubie Coolka?

Dzieci mają możliwość dowolnego korzystania ze wszystkich atrakcji znajdujących się na miejscu. Dwa razy dziennie przeprowadzane są aktywności grupowe dla dzieci pozostających pod opieką niani (zajęcia plastyczne, manualne, muzyczne itp.). O wyznaczonych godzinach dzieci spożywają posiłki przyniesione im przez rodziców. Jeśli dziecko ma potrzebę dziennej drzemki, przygotowaliśmy w ustronnym miejscu łóżka, gdzie będzie mogło odpocząć.

 

Ważne informacje!

  1. Klub Coolka nie zapewnia wyżywienia, więc jeśli dziecko pozostaje pod opieką niani kilka godzin, prosimy rodziców o przyniesienie dla nich posiłku/posiłków i pozostawienie pracownikom klubu Coolka. Jedzenie powinno znajdować się w zamkniętym pojemniku, podpisanym imieniem i nazwiskiem dziecka.
  2. Jeśli dziecko korzysta z pieluch, należy powiadomić o tym opiekuna i dostarczyć odpowiednią ilość pieluch, chusteczki nawilżane i ew. niezbędne kosmetyki. Ze względu na alergie i podrażnienia występujące u dzieci po wybranych pieluchach i środkach pielęgnacyjnych, bezpieczniejsze jest stosowanie produktów wybranych i dostarczonych przez rodzica. Powyższe akcesoria powinny znajdować się w zamkniętym opakowaniu (np. zapinanej torebce plastikowej) podpisanym imieniem i nazwiskiem dziecka.
  3. Prosimy o przyniesienie ubrań na zmianę.
  4. Jeśli dziecko ma drzemkę w czasie przebywania w klubie, prosimy o przyniesienie kocyka, małej poduszki i ewentualnie maskotki do snu.
  5. Prosimy o udzielenie nam wszelkich informacji, niezbędnych do prawidłowej opieki nad dzieckiem, np. korzystanie z pieluch czy nocnika, umiejętność samodzielnego jedzenia lub jej brak, konieczność drzemki o konkretnej porze itp.

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress